ES0504J0561T5E
MFR.Part #
ES0504J0561T5E
JLCPCB Part #
C2773333
Description
-55℃~+155℃ 400V 400mW 560Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS