CS121WF270LT4E
MFR.Part #
CS121WF270LT4E
JLCPCB Part #
C2772291
Description
-55℃~+155℃ 1W 270mΩ 500V Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS