CS1107J056LT4E
MFR.Part #
CS1107J056LT4E
JLCPCB Part #
C2772265
Description
-55℃~+155℃ 500V 56mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS