CS1107F750MT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CS1107F750MT4E
JLCPCB Part #
C2772252
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 500V 750mW 75mΩ Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS