CS1007J062LT4E
MFR.Part #
CS1007J062LT4E
JLCPCB Part #
C2772229
Description
-55℃~+155℃ 500V 62mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS