CS1007F250LT4E
MFR.Part #
CS1007F250LT4E
JLCPCB Part #
C2772180
Description
-55℃~+155℃ 250mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS