CQ121WJ0682T4E
MFR.Part #
CQ121WJ0682T4E
JLCPCB Part #
C2771695
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.8kΩ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS