CQ121WJ0471T4E
MFR.Part #
CQ121WJ0471T4E
JLCPCB Part #
C2771685
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 470Ω ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS