CQ121WJ0330T4E
MFR.Part #
CQ121WJ0330T4E
JLCPCB Part #
C2771676
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33Ω ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS