CQ121WJ0224T4E
MFR.Part #
CQ121WJ0224T4E
JLCPCB Part #
C2771671
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 220kΩ ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS