CQ1007J0475T4E
MFR.Part #
CQ1007J0475T4E
JLCPCB Part #
C2771558
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7MΩ 750mW ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS