CQ1007J0474T4E
MFR.Part #
CQ1007J0474T4E
JLCPCB Part #
C2771557
Description
-55℃~+155℃ 200V 470kΩ 750mW ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS