CQ1007J0334T4E
MFR.Part #
CQ1007J0334T4E
JLCPCB Part #
C2771552
Description
-55℃~+155℃ 200V 330kΩ 750mW ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS