CQ1007F8202T4E
MFR.Part #
CQ1007F8202T4E
JLCPCB Part #
C2771526
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 82kΩ ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS