CQ1007F5602T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CQ1007F5602T4E
JLCPCB Part #
C2771515
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 56kΩ 750mW ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS