CQ1007F4701T4E
MFR.Part #
CQ1007F4701T4E
JLCPCB Part #
C2771511
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 750mW ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS