CQ1007F4700T4E
MFR.Part #
CQ1007F4700T4E
JLCPCB Part #
C2771510
Description
-55℃~+155℃ 200V 470Ω 750mW ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS