CQ07W2J022JT5E
MFR.Part #
CQ07W2J022JT5E
JLCPCB Part #
C2771446
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 500mW ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS