CQ05W8J068JT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CQ05W8J068JT5E
JLCPCB Part #
C2771182
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.8Ω ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS