CQ05W8J0560T5E
MFR.Part #
CQ05W8J0560T5E
JLCPCB Part #
C2771169
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS