CQ02WGJ0202TCE
MFR.Part #
CQ02WGJ0202TCE
JLCPCB Part #
C2770759
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS