CQ02WGF5600TCE
MFR.Part #
CQ02WGF5600TCE
JLCPCB Part #
C2770720
Description
-55℃~+155℃ 50V 560Ω 62.5mW ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS