CQ02WGF3901TCE
MFR.Part #
CQ02WGF3901TCE
JLCPCB Part #
C2770698
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS