CQ02WGF1912TCE
MFR.Part #
CQ02WGF1912TCE
JLCPCB Part #
C2770658
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS