CQ02WGF1503TCE
MFR.Part #
CQ02WGF1503TCE
JLCPCB Part #
C2770642
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS