CQ01WMF1072TEE
MFR.Part #
CQ01WMF1072TEE
JLCPCB Part #
C2770583
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS