AS122WK0100T4E
MFR.Part #
AS122WK0100T4E
JLCPCB Part #
C2770565
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±10% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS