AS122WJ0914T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
AS122WJ0914T4E
JLCPCB Part #
C2770562
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS