AS122WJ0751T4E
MFR.Part #
AS122WJ0751T4E
JLCPCB Part #
C2770548
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 750Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS