AS122WJ0684T4E
MFR.Part #
AS122WJ0684T4E
JLCPCB Part #
C2770546
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 680kΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS