AS122WJ043JT4E
MFR.Part #
AS122WJ043JT4E
JLCPCB Part #
C2770526
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.3Ω 500V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS