AS122WJ0394T4E
MFR.Part #
AS122WJ0394T4E
JLCPCB Part #
C2770518
Description
-55℃~+155℃ 2W 390kΩ 500V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS