AS122WJ0333T4E
MFR.Part #
AS122WJ0333T4E
JLCPCB Part #
C2770507
Description
-55℃~+155℃ 2W 33kΩ 500V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS