AS122WJ0222T4E
MFR.Part #
AS122WJ0222T4E
JLCPCB Part #
C2770487
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS