AS122WJ0201T4E
MFR.Part #
AS122WJ0201T4E
JLCPCB Part #
C2770484
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS