AS122WJ0184T4E
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- AS122WJ0184T4E
- JLCPCB Part #
- C2770481
- Package
- 2512
- Description
- -55℃~+155℃ 180kΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS