AS122WJ0165T4E
MFR.Part #
AS122WJ0165T4E
JLCPCB Part #
C2770477
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS