AS122WJ0164T4E
MFR.Part #
AS122WJ0164T4E
JLCPCB Part #
C2770476
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS