AS122WJ0106T4E
MFR.Part #
AS122WJ0106T4E
JLCPCB Part #
C2770455
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS