AS101AK0473T4E
MFR.Part #
AS101AK0473T4E
JLCPCB Part #
C2770450
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 400V 47kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS