AS101AK033JT4E
MFR.Part #
AS101AK033JT4E
JLCPCB Part #
C2770448
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3.3Ω 400V Thick Film Resistor ±10% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS