AS101AJ091JT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
AS101AJ091JT4E
JLCPCB Part #
C2770445
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 400V 9.1Ω Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS