AS101AJ062JT4E
MFR.Part #
AS101AJ062JT4E
JLCPCB Part #
C2770418
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 400V 6.2Ω Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS