AS101AJ0302T4E
MFR.Part #
AS101AJ0302T4E
JLCPCB Part #
C2770366
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3kΩ 400V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS