AS101AJ0300T4E
MFR.Part #
AS101AJ0300T4E
JLCPCB Part #
C2770365
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 30Ω 400V Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS