AS101AJ0133T4E
MFR.Part #
AS101AJ0133T4E
JLCPCB Part #
C2770330
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 13kΩ 400V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS