AS101AJ0122T4E
MFR.Part #
AS101AJ0122T4E
JLCPCB Part #
C2770322
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1.5W 400V Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS