AS0707J082JT5E
MFR.Part #
AS0707J082JT5E
JLCPCB Part #
C2770295
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS