AS03W4J0430T5E
MFR.Part #
AS03W4J0430T5E
JLCPCB Part #
C2769925
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43Ω 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS