4F01WMJ0560TEE
MFR.Part #
4F01WMJ0560TEE
JLCPCB Part #
C2769826
Description
4 50mW 56Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0201x4 Resistor Networks, Arrays ROHS